Hakkımızda

Hakkımızda

Baldöktü Soğutma

Baldöktü Soğutma, Kayseri ve ilçelerine 32 yıllık bilgi birikimi, eğitimli ve deneyimli personeli ile buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima, kombi, klima, sanayi tipi ve  endüstriyel soğutucu cihazlarının tamir ve bakım servis hizmeti vermektedir. Sektöründe müşteri odaklılık, dürüstlük, güvenirlilik, karşılıklı kazanç gibi ilkelerimiz ve hizmet kalitemizle en iyisini sunmayı amaçlarız. 

Baldöktü Soğutma sektöründe hizmet veren firmalar arasında öncü olmakla birlikte, Kayseri’de beyaz eşya tamiri, buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, fırın tamiri, kombi bakımı, kombi tamiri, klima tamiri ve klima bakımı hizmetleri vermekte yenilikçi çözümler ve teknolojik gelişmeler ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

En başından beri gösterdiğimiz üstün çabalarımızla rakiplerimizden ayrılmakta, dürüst hizmet ve satış politikamız ile çok kısa sürede bu sektördeki yerimizi almış bulunmaktayız ve Baldöktü Soğutma, bu politikası ile uzun vadede yatırımlarla şirket yapısı ve portföyünü geliştirme çalışmaları içerisindedir. Isıtma-Soğutma Sistemleri her yerde satılmaktadır ancak teknik destek her yerden kolayca ve güvenli bir şekilde alınamamaktadır.

Baldöktü Soğutma olarak bu eksikliği görmüş bulunmaktayız ve bu eksikliği doldurmak için çalışmalara durmadan devam etmekteyiz. Bizler bu güveni ve hizmeti müşterilerimize sağlamak zorundayız. Isıtma-Soğutma bakım&onarım firmalarının bu konudaki servis açığını kaliteli ve güvenli hizmeti anlayışımız ile kapatmayı görev olarak bilip bu konudaki çalışmalarımızı ilerletmekteyiz.

 

0

+

Çözümlenen Arıza
0

+

Günlük Çağrı
0

+

Yıllık Tecrübe
0

%

Müşteri Memnuniyeti
Hemen Arayın!