Kayseri Kombi Tamiri

Baldöktü Soğutma

Kayseri Kombi Tamiri

Kayseri kombi tamiri, kombiler farklı sebeplerden zaman zaman arıza verebilmekte ve ortaya çıkan arıza durumu kombinin gösterge panelinde hata kodu ile kullanıcıya bildirilmektedir. Hata kodunu internet üzerinden arattığınızda kombinin hangi sebepten arızalandığını görmeniz mümkündür. Ancak bu işlem ön bilgilendirme için geçerlidir, olası bir arıza durumunda servis personelleri tarafından müdahale edilmesi şarttır.

Kullanıcıların yapabileceği müdahale su seviyesinin düşmesi sebebiyle en fazla kombiye su basmak ve su basıncını yükseltmek olabilmektedir. Bu işlem zaten yetkili personel tarafından kombinin ilk kurulduğu gün size belirtilmektedir. Kayseri kombi tamiri hizmeti alabileceğiniz firmalardan birisi olarak deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sizlerin kombilerini yerinde tamir ediyoruz.

Deneyimli personellerimiz ile oluşan arıza durumlarını en kısa zamanda sonuca ulaştırmaktayız. Böylece müşterilerimiz her zaman memnuniyet garantili hizmet almanın keyfini yaşamaktadır. Kayseri de kombi tamiri yapan teknik servisi firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her marka kombi tamiri yapılır. Vaillant,Buderus, Demirdöküm, E.C.A, Baymak, Bosch, Viessmann,  Daikin. 

Kayseri Merkez, Melikgazi, Kocasinan, Talas, Mimsin, Mimarsinan, Toki, İldem, Beyazşehir, Erkilet, Belsin, Hürriyet, Hacılar, Hisarcık, Köşk mahallesi, Alpaslan mahallesi, Kılıçaslan mahallesi, Fevzi Çakmak mahallesi, Yıldırım Beyazıt mahallesi, Konaklar mahallesi, Germir mahallesi, Erciyesevler mahallesi, Uğurevler mahallesi, Yıldızevler mahallesi, Mithatpaşa mahallesi, Zümrüt mahallesi, Yakut mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi mahallesi ve diğer tüm ilçe/mahallelere hizmet sağlanmaktadır. 

FİRMAMIZ UĞUR DERİN DONDURUCU, SHARP BUZDOLABI VE DAXOM KOMBİ YETKİLİ SERVİSİDİR. DİĞER TÜM MARKALARA ÖZEL SERVİS HİZMETİ SAĞLANMAKTADIR.

Hemen Arayın!