Hizmetlerimiz

Baldöktü Soğutma

Hizmetlerimiz

” Profesyonel Ekibimizle Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetinizdeyiz. “

Kayseri Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Kayseri merkez ve ilçelerinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve elektrikli süpürge tamir, bakım ve onarımları en uygun fiyat teklifleri sunularak yapılmaktadır..

Kayseri Bosch Beyaz Eşya Tamiri

Bosch markalı Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyalarınızda oluşan tüm arızalar için aynı gün servis hizmeti..

Kayseri Vestel Beyaz Eşya Tamiri

Kayseri Vestel Beyaz Eşya Servisi. Vestel buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve elektrikli süpürge gibi cihazlarınızın tamiri yapılmaktadır.

Kayseri Simfer Özel Servis

Ocak yanmama şikayetleri, fırın ısıtma&çalışmama şikayetleri, davlumbaz çalışmama ve diğer şikayetleriniz için hemen bizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Kayseri Elektronik Kart Tamiri

Endüstride kullanılan sistemlerin birçoğunun yurtdışı destekli olması ve yetkili servislerinin bulunamaması "Elektronik Kart Tamiri" sektörünün gelişmesine neden olmuştur...

Kayseri Çamaşır Makinesi Tamiri

Kayseri Çamaşır Makinesi Servisi olarak 32 senedir sizinleyiz. Kayseri Merkez olmak üzere tüm ilçelere ve semtlere aynı gün çamaşır makinesi servisi hizmetimiz mevcuttur.

Kayseri Kombi Tamiri

Kayseri kombi tamiri, kombiler farklı sebeplerden zaman zaman arıza verebilmekte ve ortaya çıkan arıza durumu kombinin gösterge panelinde hata kodu ile kullanıcıya bildirilmektedir.

Kayseri Chiller Soğutma Sistemleri Tamiri

İşletmelerinizin ve üretim merkezlerinizin kaliteli soğutma sistemlerine sahip olması için Chiller servis merkezlerimiz Chiller soğutma, klima santrali bakım desteğiyle de soğutma sistemlerinizi ilk günkü gibi kullanabilmenizi sağlıyor.

Kayseri Beko Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Beko Beyaz Eşya Servisi. Beko buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve elektrikli süpürge gibi cihazlarınızın tamiri yapılır...

Kayseri Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens markalı Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyalarınızın onarımı en kısa sürede yapılarak garantili servis hizmeti sağlanmaktadır..

Kayseri Regal Beyaz Eşya Servisi

Kayseri’de Regal beyaz eşya servisleri arasında en uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Hemen bizi arayarak profesyonel servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz..

Kayseri Hotpoint&Ariston&İndesit Beyaz Eşya Servisi

Ariston, Hotpoint, İndesit markalı cihazlarınızın tamir ve bakımları yapılmaktadır.Buzdolabınızda yaşanan soğutma, çalışmama, sesli çalışma ve diğer arızalar için hemen bizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz...

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Beyaz Eşya Tamiri; Kullanıma bağlı ya da cihazdan kaynaklanan beyaz eşya bozulmalarında şeffaf ve kaliteli hizmet anlayışı ile onarım hizmeti sunmaktayız.

Kayseri Bulaşık Makinesi Tamiri

Bulaşık Makinesi Servisi olarak haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Kayseri'nin tüm ilçe ve semtlerine servisimiz vardır. Bulaşık makinesi motoru tamiri, kart tamiri ve benzeri tüm teknik servis işlemleri minimum 2 yıl garanti kapsamı altında yapılmaktadır.

Kayseri Sütlük Soğutucu Tamiri

Kayseri teknik servis hizmetleri olarak her marka sütlük dolapları, market reyon sogutucuları, teşhir soğutucular teknik servis, pasta dolapları tamiri...

Kayseri Altus Beyaz Eşya Servisi

Altus markalı Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyalarınızın onarımı alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır..

Kayseri Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo markalı beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımı garantili olarak yapılmaktadır. Teknik destek hattımıza ulaşarak beyaz eşyalarınızda oluşan tüm arızalar hakkında bilgilendirme alabilirsiniz.

Kayseri Samsung Beyaz Eşya Servisi

Samsung markalı Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyalarınızın onarımı alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kayseri LG Beyaz Eşya Servisi

Kayseri LG Beyaz Eşya Servisi. LG buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve elektrikli süpürge gibi cihazlarınızın tamiri yapılır..

Kayseri Buzdolabı Tamiri

Buzdolabı Motor Değişimi ve onarım durumuna göre Buzdolabı Kart Tamiri yapılmaktadır. Buzdolabı tamiri sırasında değişimi yapılan tüm parçalar garanti kapsamı altındadır.

Kayseri Reyon Dolabı Tamiri

Her marka reyon soğutma dolapları, market reyonu, vitrin tipi soğutucular, teşhir dolapları, endüstriyel soğutucu buzdolabı, soğutma dolapları, endüstriyel buzdolabı...

Kayseri Klima Servisi

Klimanız bozulduğu zaman servis ücretleri hep pahalı ve masraflı bir iştir. Maddi ve manevi anlamda insanları yorar.

Kayseri Sanayi Tipi Soğutucu Tamiri

Her marka reyon soğutma dolapları, market reyonu, vitrin tipi soğutucular, teşhir dolapları, endüstriyel soğutucu buzdolabı, soğutma dolapları, endüstriyel buzdolabı...

Baldöktü Soğutma

Markalar

Kayseri Uğur Yetkili Servis

Kayseri Daxom Kombi Yetkili Servisi

Hemen Arayın!