Kayseri Siemens Servisi

Baldöktü Soğutma

Kayseri Siemens Servisi

Kayseri Siemens Beyaz Eşya Servisi. Siemens buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve elektrikli süpürge gibi cihazlarınızın tamiri yapılır.
Kayseri merkez ve ilçelerinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve elektrikli süpürge tamir, bakım ve onarımları en uygun fiyat teklifleri sunularak yapılmaktadır.  
Siemens markalı Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyalarınızın onarımı en kısa sürede yapılarak garantili servis hizmeti sağlanmaktadır. Buzdolabınızda oluşan soğutma problemleri, çamaşır makinenizle ilgili sesli çalışma, yıkama yapmama, su boşaltmama gibi problemleriniz için hemen bizi arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Kayseri Merkez, Melikgazi, Kocasinan, Talas, Mimsin, Mimarsinan, Toki, İldem, Beyazşehir, Erkilet, Belsin, Hürriyet, Hacılar, Hisarcık, Köşk mahallesi, Alpaslan mahallesi, Kılıçaslan mahallesi, Fevzi Çakmak mahallesi, Yıldırım Beyazıt mahallesi, Konaklar mahallesi, Germir mahallesi, Erciyesevler mahallesi, Uğurevler mahallesi, Yıldızevler mahallesi, Mithatpaşa mahallesi, Zümrüt mahallesi, Yakut mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi mahallesi ve diğer tüm ilçe/mahallelere hizmet sağlanmaktadır.  

FİRMAMIZ UĞUR DERİN DONDURUCU, SHARP BUZDOLABI VE DAXOM KOMBİ YETKİLİ SERVİSİDİR. DİĞER TÜM MARKALARA ÖZEL SERVİS HİZMETİ SAĞLANMAKTADIR.

 

Hemen Arayın!