Kayseri Çamaşır Makinesi Tamiri

Baldöktü Soğutma

Kayseri Çamaşır Makinesi Tamiri

Kayseri Çamaşır Makinesi Servisi olarak 32 senedir sizinleyiz. Kayseri Merkez olmak üzere tüm ilçelere ve semtlere aynı gün çamaşır makinesi servisi hizmetimiz mevcuttur. Çamaşır Makinesi Tamircisi veya Çamaşır Makinası Ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz.

En uygun fiyat garantisi ile çamaşır makinesi tamiri yapılır. Kayseri’nin en iyi çamaşır makinesi servisi olarak  tüm hizmetlerimiz garantilidir.  Acil çamaşır makinesi servisi için bizi arayabilirsiniz. 

 Her marka çamaşır makinesi tamiri yapılır. Kayseri’de Arçelik, Beko, Altus, Bosch, Siemens, Profilo, Vestel, Regal, Ariston, İndesit, LG, Samsung ve diğer marka çamaşır makinelerinize özel olarak servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kayseri Merkez, Melikgazi, Kocasinan, Talas, Mimsin, Mimarsinan, Toki, İldem, Beyazşehir, Erkilet, Belsin, Hürriyet, Hacılar, Hisarcık, Köşk mahallesi, Alpaslan mahallesi, Kılıçaslan mahallesi, Fevzi Çakmak mahallesi, Yıldırım Beyazıt mahallesi, Konaklar mahallesi, Germir mahallesi, Erciyesevler mahallesi, Uğurevler mahallesi, Yıldızevler mahallesi, Mithatpaşa mahallesi, Zümrüt mahallesi, Yakut mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi mahallesi ve diğer tüm ilçe/mahallelere hizmet sağlanmaktadır. 

FİRMAMIZ UĞUR DERİN DONDURUCU, SHARP BUZDOLABI VE DAXOM KOMBİ YETKİLİ SERVİSİDİR. DİĞER TÜM MARKALARA ÖZEL SERVİS HİZMETİ SAĞLANMAKTADIR.

Hemen Arayın!