Kayseri Beyaz Eşya Tamiri

Baldöktü Soğutma

Kayseri Beyaz Eşya Tamiri

Kayseri Beyaz Eşya Tamiri; Kullanıma bağlı ya da cihazdan kaynaklanan beyaz eşya bozulmalarında şeffaf ve kaliteli hizmet anlayışı ile onarım hizmeti sunmaktayız. Dürüst, güvenilir, güler yüzlü ve en önemlisi müşteri haklarını ihlal etmeyen bir tutum doğrultusunda müşterilerimizin talep ettiği onarım hizmetlerini hızlı şekilde sağlamaktayız.

Önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan, garantili işçilik çerçevesinde hizmet sunarak işimizi şansa bırakmayıp garantili olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Geniş onarım yelpazesi ile pek çok marka ve model konusunda uzman teknik ekibe sahip olarak bu alanlarda resmi belgeye sahip tam donanımlı ekip arkadaşlarımız ile tamir gerektiren cihazlarınızı kısa sürede onarmaktayız. Tüm bunların yanında firmamız profesyoneli uygun fiyat avantajı ile buluşturarak müşterilerimizin kaliteli hizmet alma hakkını savunmaktadır. Hasarlı ya da değişmesi gereken alanlarda kaliteli yedek parça tercihi yaparak cihazınızın ömrünü uzatmaktayız. 

Kayseri’de beyaz eşya tamir 
konusunda uzman kadromuz ile arızalı beyaz eşyalarınızın bakımını en iyi şekilde yapıyoruz. Baldöktü Soğutma olarak buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri diğer tüm beyaz eşyalarınızın tamiri ve bakımını yapıyoruz.
 
Kayseri’de  Arçelik, Beko, Altus, Bosch, Siemens, Profilo, Vestel, Regal, Ariston, İndesit, LG, Samsung ve diğer marka beyaz eşyalarınıza özel servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kayseri Merkez, Melikgazi, Kocasinan, Talas, Mimsin, Mimarsinan, Toki, İldem, Beyazşehir, Erkilet, Belsin, Hürriyet, Hacılar, Hisarcık, Köşk mahallesi, Alpaslan mahallesi, Kılıçaslan mahallesi, Fevzi Çakmak mahallesi, Yıldırım Beyazıt mahallesi, Konaklar mahallesi, Germir mahallesi, Erciyesevler mahallesi, Uğurevler mahallesi, Yıldızevler mahallesi, Mithatpaşa mahallesi, Zümrüt mahallesi, Yakut mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi mahallesi ve diğer tüm ilçe/mahallelere hizmet sağlanmaktadır. 

FİRMAMIZ UĞUR DERİN DONDURUCU, SHARP BUZDOLABI VE DAXOM KOMBİ YETKİLİ SERVİSİDİR. DİĞER TÜM MARKALARA ÖZEL SERVİS HİZMETİ SAĞLANMAKTADIR.

Hemen Arayın!