Kayseri Klima Servisi

Baldöktü Soğutma

Kayseri Klima Servisi

Klimanızın soğutma, ısıtma ve bakım gerektiren diğer sorunları için Whatsapp destek hattımız ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Servis ihtiyacınıza yönelik yeni çözümler oluşturarak, alanında işinin öncüsü olan firmamız müşterilerine en iyi hizmeti sunacak personele ve deneyime sahiptir.

Kayseri klima servisin de arızayı tespit edecek cihazlarımızın tamamı birinci sınıf  kalitede olmakla birlikte sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmaktayız. İşlerini özenle yapan çalışanlarımız ve klima servisi gereksinimlerini karşılayan teknolojik cihazlarımız en ufak arızaları bile anında tespit etmektedir. Kayseri’de arızalanan klimalarınız için hemen bizi arayarak servis randevusu oluşturabilirsiniz.. 

Hızlı, güvenilir ve garantili klima servisi konusunda üstün Kayseri klima Servisi firmamızdan gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz. Firmamız servis öncesinde ve sonrasında durum değerlendirmesi yapar. Klima tamiri ve yapılacak düzeltmeler açısından görevinin bilincinde olan personellerimiz her geçen yıl kendini geliştirerek kusursuz klima servisi hizmeti vermektedir. Müşterilerimiz için maddi yönden kolaylık sağlayan Kayseri klima Servisi firmamıza ulaşabilir ve en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Kayseri Merkez, Melikgazi, Kocasinan, Talas, Mimsin, Mimarsinan, Toki, İldem, Beyazşehir, Erkilet, Belsin, Hürriyet, Hacılar, Hisarcık, Köşk mahallesi, Alpaslan mahallesi, Kılıçaslan mahallesi, Fevzi Çakmak mahallesi, Yıldırım Beyazıt mahallesi, Konaklar mahallesi, Germir mahallesi, Erciyesevler mahallesi, Uğurevler mahallesi, Yıldızevler mahallesi, Mithatpaşa mahallesi, Zümrüt mahallesi, Yakut mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi mahallesi ve diğer tüm ilçe/mahallelere hizmet sağlanmaktadır. 

FİRMAMIZ UĞUR DERİN DONDURUCU, SHARP BUZDOLABI VE DAXOM KOMBİ YETKİLİ SERVİSİDİR. DİĞER TÜM MARKALARA ÖZEL SERVİS HİZMETİ SAĞLANMAKTADIR.


Hemen Arayın!