Markalar

Baldöktü Soğutma

Markalar

Baldöktü Soğutma olarak 1990 yılından bu yana tüm beyaz eşyalarınızın tamir, bakım ve onarım hizmetini sunmaktayız. 

Kayseri Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Kayseri merkez ve ilçelerinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve elektrikli süpürge tamir, bakım ve onarımları en uygun fiyat teklifleri sunularak yapılmaktadır..

Kayseri Bosch Beyaz Eşya Tamiri

Bosch markalı Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyalarınızda oluşan tüm arızalar için aynı gün servis hizmeti..

Kayseri Vestel Beyaz Eşya Tamiri

Kayseri Vestel Beyaz Eşya Servisi. Vestel buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve elektrikli süpürge gibi cihazlarınızın tamiri yapılmaktadır..

Kayseri Simfer Özel Servis

Ocak yanmama şikayetleri, fırın ısıtma&çalışmama şikayetleri, davlumbaz çalışmama ve diğer şikayetleriniz için hemen bizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Kayseri Beko Beyaz Eşya Servisi

Kayseri Beko Beyaz Eşya Servisi. Beko buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve elektrikli süpürge gibi cihazlarınızın tamiri yapılır...

Kayseri Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens markalı Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyalarınızın onarımı en kısa sürede yapılarak garantili servis hizmeti sağlanmaktadır..

Kayseri Regal Beyaz Eşya Servisi

Kayseri’de Regal beyaz eşya servisleri arasında en uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Hemen bizi arayarak profesyonel servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz..

Kayseri Hotpoint&Ariston&İndesit Beyaz Eşya Servisi

Ariston, Hotpoint, İndesit markalı cihazlarınızın tamir ve bakımları yapılmaktadır.Buzdolabınızda yaşanan soğutma, çalışmama, sesli çalışma ve diğer arızalar için hemen bizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz...

Kayseri Altus Beyaz Eşya Servisi

Altus markalı Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyalarınızın onarımı alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır..

Kayseri Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo markalı beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımı garantili olarak yapılmaktadır. Teknik destek hattımıza ulaşarak beyaz eşyalarınızda oluşan tüm arızalar hakkında bilgilendirme alabilirsiniz.

Kayseri Samsung Beyaz Eşya Servisi

Samsung markalı Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyalarınızın onarımı alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kayseri LG Beyaz Eşya Servisi

Kayseri LG Beyaz Eşya Servisi. LG buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve elektrikli süpürge gibi cihazlarınızın tamiri yapılır..

Baldöktü Soğutma

Kayseri Uğur Yetkili Servis

Kayseri Daxom Kombi Yetkili Servisi

Hemen Arayın!