Kayseri Bosch Servisi

Baldöktü Soğutma

Kayseri Bosch Servisi

Kayseri Bosch Beyaz Eşya Servisi. Bosch buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve elektrikli süpürge gibi cihazlarınızın tamiri yapılır.
Kayseri merkez ve ilçelerinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve elektrikli süpürge tamir, bakım ve onarımları uygun fiyat, memnuniyet odaklı ve garantili olarak yapılmaktadır. 
Bosch markalı Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyalarınızın onarımı alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Alt bölme soğutma problemleri, üst bölme soğutma problemleri, buzdolabı sesli çalışma problemleri ve diğer şikayetlerinizin için hemen 05318244640 numaralı hattımıza ulaşarak destek alabilirsiniz. 

Çamaşır makinesi sesli çalışma, su boşaltma, kazan grubu arızaları, çamaşır makinesi motor arızaları, çamaşır makinesi elektronik kart arızaları gibi şikayetleriniz için %100 kesin çözüm sunmaktayız.

Bulaşık makinesi su boşaltma, su ısıtmama, motor çalışmama, elektronik kart arızaları vb. gibi şikayetlerinizin çözümü yalnızca Baldöktü Soğutma’da..

Kayseri Merkez, Melikgazi, Kocasinan, Talas, Mimsin, Mimarsinan, Toki, İldem, Beyazşehir, Erkilet, Belsin, Hürriyet, Hacılar, Hisarcık, Köşk mahallesi, Alpaslan mahallesi, Kılıçaslan mahallesi, Fevzi Çakmak mahallesi, Yıldırım Beyazıt mahallesi, Konaklar mahallesi, Germir mahallesi, Erciyesevler mahallesi, Uğurevler mahallesi, Yıldızevler mahallesi, Mithatpaşa mahallesi, Zümrüt mahallesi, Yakut mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi mahallesi ve diğer tüm ilçe/mahallelere hizmet sağlanmaktadır. 

FİRMAMIZ UĞUR DERİN DONDURUCU, SHARP BUZDOLABI VE DAXOM KOMBİ YETKİLİ SERVİSİDİR. DİĞER TÜM MARKALARA ÖZEL SERVİS OLARAK HİZMET SAĞLANMAKTADIR.


Hemen Arayın!