Kayseri Buzdolabı Tamiri

Baldöktü Soğutma

Kayseri Buzdolabı Tamiri

Buzdolabı motor değişimi ve onarım durumuna göre buzdolabı kart tamiri yapılmaktadır. Buzdolabı tamiri sırasında değişimi yapılan tüm parçalar garanti kapsamı altındadır.  Buzdolabınız ile ilgili her türlü sorun için bizleri arayabilirsiniz. Yeterli soğutma yapmayan ve soğutma performansını kaybetmiş tüm marka ve model buzdolapları için hemen bizi arayabilirsiniz. 

Her marka buzdolabı tamiri yapılır. Kayseri’de Arçelik, Beko, Altus, Bosch, Siemens, Profilo, Vestel, Regal, Ariston, İndesit, LG, Samsung ve diğer marka buzdolabınıza özel olarak servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kayseri Merkez, Melikgazi, Kocasinan, Talas, Mimsin, Mimarsinan, Toki, İldem, Beyazşehir, Erkilet, Belsin, Hürriyet, Hacılar, Hisarcık, Köşk mahallesi, Alpaslan mahallesi, Kılıçaslan mahallesi, Fevzi Çakmak mahallesi, Yıldırım Beyazıt mahallesi, Konaklar mahallesi, Germir mahallesi, Erciyesevler mahallesi, Uğurevler mahallesi, Yıldızevler mahallesi, Mithatpaşa mahallesi, Zümrüt mahallesi, Yakut mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi mahallesi ve diğer tüm ilçe/mahallelere hizmet sağlanmaktadır. 

FİRMAMIZ UĞUR DERİN DONDURUCU, SHARP BUZDOLABI VE DAXOM KOMBİ YETKİLİ SERVİSİDİR. DİĞER TÜM MARKALARA ÖZEL SERVİS HİZMETi SAĞLANMAKTADIR.

Hemen Arayın!