Kayseri Elektronik Kart Tamiri

Baldöktü Soğutma

Kayseri Elektronik Kart Tamiri

Endüstride kullanılan sistemlerin birçoğunun yurt dışı destekli olması ve yetkili servislerinin bulunamaması “Elektronik Kart Tamiri” sektörünün gelişmesine neden olmuştur. Çoğu zaman ise yetkili servis sağlayıcılarının kart/modül tamirine başvurmadan arızalı ürürün yenisi ile değişimi işletmelere çok yüksek maliyetlere neden olmaktadır.

Elektronik kart veya cihaz üzerindeki arıza tespiti teknik servisimizde veya müşteri evinde yapılabilmektedir. Teknik servisimize onarım veya bakıma gelen her elektronik kart ve cihaz profesyonel teknik servis elemanlarımız tarafından, modül durumuna göre özel kimyasal ürünlerle temizlikleri yapılmaktadır.

Teknik servisimize gelen ürünlere ilgili ve deneyimli personelimiz tarafından sadece arızalı olan bölümlere teknolojinin en iyi imkanlarıyla en uygun şekilde müdahale edilip çözüm bulunmaktadır.

Elektronik kart modern onarım şekillerinden birisi olan  enerji vermeden elektronik malzemelerin karakteristik empedans  eğrilerine analiz edilerek arızanın tam yeri tespit edilir. Böylece kartın üzerinde ilgisi olmayan malzemelerin hasar görmesi engellenmektedir.

Kayseri’de Arçelik, Beko, Altus, Bosch, Siemens, Profilo, Vestel, Regal, Ariston, İndesit, LG, Samsung ve diğer marka beyaz eşyalarınızın elektronik kart tamiri yapılarak beyaz eşyalarınızın uygun fiyatlı onarımı yapılmaktadır. 
Elektronik kart, anakart ve beyin gibi parçaların onarımı hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın..

Kayseri Merkez, Melikgazi, Kocasinan, Talas, Mimsin, Mimarsinan, Toki, İldem, Beyazşehir, Erkilet, Belsin, Hürriyet, Hacılar, Hisarcık, Köşk mahallesi, Alpaslan mahallesi, Kılıçaslan mahallesi, Fevzi Çakmak mahallesi, Yıldırım Beyazıt mahallesi, Konaklar mahallesi, Germir mahallesi, Erciyesevler mahallesi, Uğurevler mahallesi, Yıldızevler mahallesi, Mithatpaşa mahallesi, Zümrüt mahallesi, Yakut mahallesi, Hoca Ahmet Yesevi mahallesi ve diğer tüm ilçe/mahallelere hizmet sağlanmaktadır.  

FİRMAMIZ UĞUR DERİN DONDURUCU, SHARP BUZDOLABI VE DAXOM KOMBİ YETKİLİ SERVİSİDİR. DİĞER TÜM MARKALARA ÖZEL SERVİS HİZMETİ SAĞLANMAKTADIR.

Hemen Arayın!